Εγγραφή | Είσοδος

Αποτελέσματα εκλογών της Π.Ε.Φ.Ν.Ι. της 29ης Μαΐου 2022 για την εκλογή Διοικητικού Συμβουλίου και Ελεγκτικής Επιτροπής.

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΚΛΟΓΩΝ 29/5/2022

ΤΑΜΕΙΑΚΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΜΕΛΗ 145

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 104

============================================================

Εκλεγείσα Εφορευτική Επιτροπή: 1 Φατσή Αικατερίνη 2 Αυλωνίτου Μαρία 3 Κουρή Νικολέττα

ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ: Νικολακόπουλος Χρήστος του Αναστασίου, Δικηγόρος και κάτοικος Αθηνών (Δημοκρίτου 18 - Κολωνάκι), που διορίσθηκε από τον Δ.Σ.Α. με το υπ αριθμόν 4161/4-4-22 έγγραφο διορισμού, ως Πρόεδρος της Εφορευτικής Επιτροπής.

Μετά το τέλος της ψηφοφορίας που διεξήχθη κανονικά , η Εφορευτική Επιτροπή άνοιξε την κάλπη.

Βρέθηκαν 104 ψηφοδέλτια

ΕΓΚΥΡΑ 100 Ψηφοδέλτια

ΑΚΥΡΑ 0 Ψηφοδέλτια

ΛΕΥΚΑ 4 Ψηφοδέλτια

Στις εκλογές έλαβαν μέρος 2 συνδυασμοί. ΕΠΩΝΥΜΙΑ 1ου ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ - ΕΚΦΝΙ

Έλαβε 46 ψηφοδέλτια και με βάση το εκλογικό μέτρο, εκλέγει για το Δ.Σ 4 έδρες, ενώ δεν κατέβασε υποψήφιο για την ελεγκτική επιτροπή.

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού έλαβαν τους παρακάτω σταυρούς, κατά σειρά:

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ

1.ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 33

2.ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 33

3.ΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 28

4.ΖΑΧΕΡ ΝΑΖΛΑΑ 16

5.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 13

6.ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 32

7.ΜΠΙΣΚΑΝΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 24

8.ΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 35

9.ΤΣΙΑΚΙΤΖΗΣ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ 28

10.ΤΣΙΡΙΠΙΛΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 18

 

Σ Υ Ν Ε Π Ω Σ

Για το Δ.Σ εκλέγονται οι 4.πρώτοι

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1.ΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

2.ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

3.ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4.ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

5.ΤΣΙΑΚΙΤΖΗΣ ΚΑΡΥΟΦΙΛΛΗΣ

6.ΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

7.ΜΠΙΣΚΑΝΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

8.ΖΑΧΕΡ ΝΑΖΛΑΑ

Οι υπόλοιποι με τη σειρά που αναφέρονται, ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί. Σημειώνεται ότι για τους ανωτέρω ισοψηφήσαντες αναπληρωματικούς έγινε κλήρωση και τα ονόματα αυτών κατατάχθηκαν ως ανωτέρω.

 

ΕΠΩΝΥΜΙΑ 2ου ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: Η ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΜΠΡΟΣΤΑ

Έλαβε 54 ψηφοδέλτια και με βάση το εκλογικό μέτρο, εκλέγει για το Δ.Σ 5 Έδρες και για την Ε.Ε 3 έδρες.

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού έλαβαν τους παρακάτω σταυρούς, κατά σειρά:

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ

1.ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 50

2.ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ. 42

3.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 29

4.ΠΕΤΡΟΓΓΟΝΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 26

5.ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΙΟΠΗ 25

6.ΚΑΚΑΛΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 22

7.ΚΑΜΗΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 13

8.ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13

9.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 12

10.ΣΚΑΡΠΑΘΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 11

11.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ 7

12.ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 6

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ

1.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 31

2.ΜΠΑΡΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 26

3.ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 20

 

Σ Υ Ν Ε Π Ω Σ

Για το Δ.Σ εκλέγονται οι 5 πρώτοι:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1.ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2.ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

3.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

4.ΠΕΤΡΟΓΓΟΝΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

5.ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΙΟΠΗ

6.ΚΑΚΑΛΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

7.ΚΑΜΗΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ

8.ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

9.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

10.ΣΚΑΡΠΑΘΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

Για την Ε.Ε εκλέγονται οι 3 πρώτοι:

1.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑ

2.ΜΠΑΡΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

3.ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

Οι υπόλοιποι με τη σειρά που αναφέρονται, ανακηρύσσονται ως αναπληρωματικοί. Σημειώνεται ότι για τους ανωτέρω ισοψηφήσαντες αναπληρωματικούς έγινε κλήρωση και τα ονόματα αυτών κατατάχθηκαν ως ανωτέρω.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Νικολακόπουλος Χρήστος

ΤΑ ΜΕΛΗ

1. Κουρή Νικολέττα

2 Φατσή Αικατερίνη

3 Αυλωνίτου Μαρία

 

Μπορείτε να δείτε το σχετικό έγγραφο εδώ

Ημερομηνία δημοσίευσης: 
Τετάρτη, Ιούνιος 1, 2022